.

.

Слатка домашна фарма со малку маснотии со суво грозје, 20. ул

Слатка домашна фарма со малку маснотии со суво грозје, 20. ул

DEN 88.32

Износот
Залиха

Сматете ги пупките за вкус со некои слатки домашни фарми со малку маснотии со суво грозје. Уживајте во тоа како закуска, храна за појадок или здрав десерт. Изработено е од цела валана овес печена во рерна, природно слатки меласа и суво грозје. Има вкус како колачиња за суво грозје од овесна каша, сепак е алтернатива со малку маснотии. Понудени како пакет од 8, слатка домашна фарма Гранола (20,5 мл) создава вкусна опција за здрава храна. Овесот има 6g растворливи влакна, а суво грозје природно содржат антиоксиданти, железо, калиум и калциум. Оваа мешавина е направена без конзерванси, вештачки вкусови, вештачки бои и ГМО. Уживајте во оваа природна, кошерска гранола како опција за житни култури или самостојно како закуска пријателска за патувања. Можете исто така да додадете свежо овошје во мешавината за дополнителна сладост и текстура. Користете го за да додадете малку криза во парфиите на јогурт, салати и овесна каша. Слатка домашна фарма со малку маснотии со суво грозје : домашен вкус. 100% природна гранола. Вкусови како колачиња за суво грозје од овесна каша. Слатка домашна фарма Гранола, 20,5 мл (пакет од 8) е висококвалитетна вредност. Кошер. Обезбедува здрави минерали. Ослободени од конзерванси, вештачко ароматизирање и вештачко боење. 6g влакна по порција. Уживајте како појадок ite5m или како закуска.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи