.

.

Чудо на нација девојки од вратоврска за атлетистици, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки од вратоврска за атлетистици, големини 4- & плус

DEN 0.33

Износот
Залиха

Направено од мека ткаенина од руно за ултра-комфорно носење, овие влечни шорцеви во уникатни бои за вратоврска ќе бидат забавен додаток на нејзиното секојдневно носење. Целосната еластична лента за половината со влечење помага да се обезбеди безбедно вклопување, додека страничните џебови give даваат простор да ги носи своите најважни работи. Таа може да ги спари овие шорцеви со најразлични врвови за едноставни и забавни опции за облекување! Повлечете стил со еластична половината. Странични џебови. Врзана боја. 53% памук, 47% полиестер. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Направено во Индонезија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи