.

.

Raybestos h Професионална тапана за чевли за чевли за враќање на сопирачките

Raybestos h Професионална тапана за чевли за чевли за враќање на сопирачките

DEN 3.33

Износот
Залиха

Пролетта на сопирачката Raybestos е дизајнирана за одлично сопирање. Инженериран е и тестиран за да се исполни издржливоста и сигурноста во екстремни услови. Оваа пролет на сопирачката ги надминува стандардите за квалитет што обезбедуваат најголем рејтинг на температурата и услугата. Ги подобрува перформансите на сопирањето и обезбедува непречено сопирање. Комплет за чевли за сопирачки за тапан.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи