.

.

Hardонсон Мин-о-спин риболов тврд мамка

Hardонсон Мин-о-спин риболов тврд мамка

DEN 208.64

Износот
Залиха

Мин-О-шипките наликуваат на мали блескави сјајни кои можат да бидат фрлени и извадени или тролани за сите предаторски риби. Nsонсон Мин-О-Спин : Сечила и тело дизајнирани да се вртат со најмала ротација на ролна. 3Д очи и шема на животна скала наликуваат на вистински сјајни. Силни црни куки на никел облечени со пердуви и трепкање на трепкање. 1-парче по пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи