.

.

Whetstone огромна 10,5 Sweeney Todd Replica Straight Razor

Whetstone огромна 10,5 Sweeney Todd Replica Straight Razor

DEN 207.20

Износот
Залиха

Донесете парче од мјузикл и филм во вашиот дом со Whetstone огромни 10,5 "Sweeney Todd Replica Straight Razor. Исто така е идеално за употреба како реквизит во претстави и видеа или како додаток за да го направите вашиот костум за Ноќта на вештерките да изгледа вистински. Уште подобро. Уште подобро. , овој wright wrazor sweeney todd дава многу блиска бричење. Сечилото е остра и дизајнирана да остане на тој начин со мало одржување. Должината од 4,5 "ви дава избор на агли на сечење, а вкупната должина од 10,5" не е непотребно гломазна . Рачката со киселина на овој не'рѓосувачки челик директен брич има сложени детали, како што се наоѓаат жилети што се наоѓаат во берберницата во 19 век. По првиот мазен удар, ќе се чувствувате како да сте во удобно старо време бербер стол . Користете за екстра-близок бричење или да додадете допир на реализам во вашиот костум со огромна 10,5 "Sweeney Todd Replica Straight Razor. Whetstone Огромна 10,5 "Sweeney Todd Replica Straight Razor : 10,5" Целокупна должина. 7.25 "Затворена должина. Свиниот Razor Sweeney Todd има сечило од 4,5". 100% не'рѓосувачки челик. Дизајн на рачка со киселина. Многу остар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи