.

.

Scrubstar Women'sенска премиум колекција истегнете рајонски чистач врвот со контраст на мрежа

Scrubstar Women'sенска премиум колекција истегнете рајонски чистач врвот со контраст на мрежа

DEN 349.44

Износот
Залиха

Стилот и удобноста се соединуваат во нашата ултра мека Scrubstar Premium Collection V-вратот за чистење на вратот. Возбудливи детали како што е плетено задниот панел на контраст за флексибилност, детали за предниот цвест и контрастна јамка I.D. сопственик. Две пространи џебови на лепенка и дополнителен џеб за товар ви даваат многу простор за носење на сите најважни работи. Loveе ја обожавате меката ткаенина од Рејон Твил. 77% полиестер/ 20% рајон/ 3% спандекс. Women'sенски чистач на горниот дел на предниот дел на предниот дел детали за контрастни плетени панели Две џебови за лепенка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи