.

.

Smirnoff No. Доказ вотка, 1. l стаклено шише

Smirnoff No. Доказ вотка, 1. l стаклено шише

DEN 2.00

Износот
Залиха

Како водка број 1 во светот, Смирноф бр. 21 80 Докак Водка испорачува сува завршница за покачена мазност и јасност. Секое шише е сертифицирано со кошер, без глутен и е направено од не-ГМО пченка за квалитет. Triple Distilled и 10 пати филтрирани со употреба на метод за филтрирање на повеќекратни колони на Smirnoff, оваа наградувана вотка може да се пофали со извонредна мазност. Уживајте во овој дух на карпите или искористете го за да го камшикувате омилениот коктел. Едноставно измешајте ја оваа вотка со пиво од ѓумбир и сок од вар, а имате класичен москва муз од Смирноф. Оваа вотка е непречен избор за создавање примамливи коктели во водка за да служите на следната забава во базенот или топло време. Вклучува едно шише 1,75 L од број 21 80 доказ вотка. Ве молиме, уживајте одговорно. Едно стаклено шише од 1,75 л Смирноф бр. 21 80 доказ вотка. Сув финиш за крајна мазност и јасност. Направено со не-ГМО пченка. Совршено како подарок или за секоја прослава. Награден златен медал на натпреварот за светски духови во Сан Франциско во 2019 година, и двоен златен медал на Глобалните награди во Лас Вегас во 2019 година. Глутен бесплатен и овластен кошер. Едноставно измешајте со пиво од ѓумбир и сок од вар за класичен московски мазга . Совршен за уживање во хамак, стол на плажа или покрај базенот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи