.

.

11,5-грам премиум чипови за покер со 4 акси

11,5-грам премиум чипови за покер со 4 акси

DEN 0.67

Износот
Залиха

Овие чипови имаат неколку одлични карактеристики кои помагаат да се одделат од стандардниот стил на покер чипови. Овие чипови со големина на казино со дијаметар од 39мм се со тежина од 11,5 грама. Тие се произведуваат од композитна смола и вметнување што им дава чувство на тежина на чип за квалитет на тешки казино. Она што ги прави уникатни, сепак, е графичката етикета со висока резолуција што се применува на чипот. Оваа графика е со највисок квалитет и им нуди на играчите чип со супериорен изглед и чувство. Сите чипови имаат разнобојна слика на покер рака од четири на еден вид во асови околу деноминацијата. Секоја деноминација е малку поинаква боја на етикетата, што одговара на бојата на лентите на чипот. Најдобриот дел за овие чипови е што тие веќе имаат апоени за нив. Играјте ги вашите игри без ограничување и сите други ваши игри со високи влогови со овие чипови! Или играјте и игри со ниски влогови. Овие чипови се многу флексибилни за секоја игра. 11.5-грам Премиум 4-ацеси покер чипови : дијаметар од 39мм. Тежина : 11,5гр. Материјал : Композитна смола. Вметнете им го дава чувството на тежина на тежок чип за квалитет во казино. Графичка етикета со висока резолуција. Шарена слика на 4-од-еден вид покер рака во Aces. Секоја деноминација има малку поинаква етикета во боја. Достапно во различни количини и апоени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи