.

.

Универзален двогледен статив на Бушнел, планината црна

Универзален двогледен статив на Бушнел, планината црна

DEN 415.68

Износот
Залиха

Универзален статив на Бушнел - Black Perfect за двогледи без монтирање на статив. Работи со повеќето видови на двогледи. Системот за токи обезбедува безбедна заштита. Универзален двогледен статив на Бушнел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи