.

.

Крајбрежен накит Машки полиран розово злато позлатен не'рѓосувачки челик Франко ланец ѓердан - 26 “

Крајбрежен накит Машки полиран розово злато позлатен не'рѓосувачки челик Франко ланец ѓердан - 26 “

DEN 3.00

Износот
Залиха

Крајбрежен накит машки полиран розово злато позлатен не'рѓосувачки челик франко ланец ѓердан (6мм) - 26 "Носете го овој ланец Франко секој ден спарен со вашите омилени додатоци. Франко ланецот има едноставен елегантен дизајн, но модерен поради кружните врски. Ѓерданот е направен од траен нерѓосувачки челик и е дизајниран да виси удобно околу вратот. ѓерданот има должина од 26 инчи и ширина од 1/4 инчи. Франко ланецот тежи 83 грама и се обезбедува со затворач од јастог од јастог. Нерѓосувачкиот челик ѓердан има полирана завршница и ќе изгледа одлично со кој било стил без разлика дали е случајно облекување или деловна облека. Без камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камен димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Предметот Категорија : накит. Ширина на артикалот : 1/4 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 83 грама. Тип на затворач на артикалот : канџи од јастог. Поставување камен за накит : Нема поставување камен. Стил на артикли : ланец, влакно, изјава, мода, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима. Должина на ланецот : 26 инчи. Тип на ланец : Франко.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи