.

.

Sprite лимон од лимон сода од брусница сода, литри

Sprite лимон од лимон сода од брусница сода, литри

DEN 1.33

Износот
Залиха

Кога Сприт излезе на местото на настанот, тоа вкусно комбинираше два одлични вкусови во една неверојатна сода сода од лимон со лимон, што го прави оној што ќе го бара кога станува збор за цитрусни пијалоци. Тој одличен, кофеин без лимон-вар за навивачите низ целиот свет. Но, кој треба да каже дека повеќе вкусови не би го направиле тоа уште подобро? Сприт брусницата зема засилен вкус на брусница и беспрекорно го меша со оригиналниот сприт, создавајќи нешто целосно спектакуларно и уникатно. Нешто што сè уште ветува дека ќе го испорача јасен, освежувачки и интензивен вкус што го сакате, но со дополнителен пресврт. Може да истражите сè што треба да понуди Сприт, вклучително и цреша, ѓумбир, лимонада и тропски микс. Секој од нив обезбедува различна рамнотежа на овошни вкусови, што значи низа избори за да ја почитувате вашата жед. Не е важно што ќе одберете, можете да гарантирате дека Sprite Cranberry дава интензивен, јасен вкус на цитрус во секоја голтка. Значи, кога станува збор за совршена сода со вкус на цитрус, има само едно место да се сврти. Оригиналниот вкус на лимон-вар на Сприт, со пресврт. Во комбинација со вкусови на брусница за уникатна комбинација на вкус. Без кофеин. 67,6 fl oz по шише. Tangy вкус на брусница во комбинација со вкус на лимон-вар на Сприт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи