.

.

Дизни Мини глушец со чај со глувче со кук-тике

Дизни Мини глушец со чај со глувче со кук-тике

DEN 0.33

Износот
Залиха

Децата можат да уживаат во имагинативната игра со забавата за чај од Фишер-цена Мини со глушец со Дејзи Боу-тике. Малите девојчиња ќе уживаат во облекувањето на Мини Маус и Дејзи во стилски мода со лесни облеки и додатоци. Овој сет за чајни цени Fisher-Price доаѓа со сè што треба вашето дете да создаде возбудлива забава за чај за Мини и Дејзи. Вклучени се фигури на Мини Маус и Дејзи патка, како и два фустани, две лакови, два пара чевли, маса, чајник и сад за чај. Дете може да си игра со играчката за чајна забава со пријател или сама по себе. Навивачите на класичните карактери сигурно го ценат овој сет. Fisher-Price Minnie Muse Tea Party со Daisy Bow-Tique : Вклучува 5 "Minnie Mouse и Daisy Duck Figurs. Доаѓа со 2 фустани, 2 лакови, 2 пара чевли, маса, чајник и чај сад. забавни имагинативни можности за игра.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи