.

.

Спортско време од 157 парчиња

Спортско време од 157 парчиња

DEN 1119.84

Износот
Залиха

Овој сет на градежни блок е одличен подарок за fansубителите на спортот млади и млади со срце. Официјалниот тим на зборови и основните логоа се отпечатени на теренот. Време на играта на Ојо Спорт 157 парчиња сет 2.0, Детроит Тигри : 136 Ојо градежни блокови. 9 ликови на тимот на Ојо. 1 омпир. 11 додатоци за бејзбол (9 нараквици, 1 лилјак и 1 топка). Доаѓа со технологија за брз клик. Компатибилен со другите значајни играчки за градежни блокови како Лего, К'Некс, Мега Блокс и многу повеќе. Димензии : 15 "x 12,5". Забележете : Поставите на теренот не вклучуваат вистински играчи на MLB, туку карактеристики со тимови со уникатни имиња и броеви на Jerseyерси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи