.

.

Leенски Sculpting Scurpting Shigh Rise Slim Fit 10 Повлечете ги шорцевите во Бермуда

Leенски Sculpting Scurpting Shigh Rise Slim Fit 10 Повлечете ги шорцевите во Бермуда

DEN 558.40

Износот
Залиха

Leенски Sculpting Sculpting High Rise Slim Fit 10 "Повлекување на шорцеви во Бермуда/б> За стил што ја гушка вашата фигура и ја подобрува вашата силуета, ништо не е подобро од скулптурата на Ли. Ли Скулптинг користи технологија на ткаенина што ја обликува, се протега и го држи во текот на целата Ден. Овие женски скулптури во Бермуда шорцеви се направени од мешавина од памук со многу истегнување за да ве одведат удобно. Нивниот висок пораст ги гушка вашите кривини на половината додека тенок вклопување, 10 ”должина и класични детали за Ли ги обезбедуваат вашите облеки секогаш се во право на тренд. Плус, шорцевите имаат дизајн за влечење што нуди дополнителна удобност и погодност што ќе ја цениме. Тенок вклоп. Висок пораст. Пет џебови. Повлечете го половината со мазнени панели и контроли. со вас. 65% памук, 21% полиестер, 12% вискоза, 1% ликра. Стил# 112318188.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи