.

.

Индустриски студенти Индустрии Бризин селски пастув за сликање на коњи за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Нина Блу

Индустриски студенти Индустрии Бризин селски пастув за сликање на коњи за сликање завиткано платно печатење

DEN 508.96

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : коњ, цицач, животно, пастув, земја, фарма животно, сликарство. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . Дизајн од Нина Блу.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи