.

.

Leasy Watch Watch Watch Watch, Silver Expansion Band

Leasy Watch Watch Watch Watch, Silver Expansion Band

DEN 0.33

Износот
Залиха

Casioенски женски соларна моќност лесен подготвен часовник со датум прозорец и опсег за експанзија на не'рѓосувачки челик. Отпорен на вода на 50 метри. Casio Women Leasy Reader Watch Watch, Silver Expansion Band : Solar Powered. Лесно читање бирање. Датум прозорец. Експанзиски опсег од не'рѓосувачки челик. Отпорен на вода до 50 метри. Движење на кварц. Експанзиски опсег. Тркалезен случај. Мерки 7.5 ". Стандардна батерија за часовници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи