.

.

Барбел - Олимписки браник со плочи, lbs

Барбел - Олимписки браник со плочи, lbs

DEN 3.33

Износот
Залиха

Комплетот на капачето на Олимпискиот браник со капаче од 90 фунти е комплетно со еден пар плочи за браник од 45 фунти. Овој сет на плочи со капа на капаче нуди заштита и за шипката и за браникот со плочи со својата конструкција на звук. Челични вметнуваат центри ги зајакнуваат дупките и ја штитат шипката во исто време. Овој сет може да се користи само со 2-инчни олимписки шипки. Се нуди 30-дневна гаранција со овој сет. Комплет за браник со капа, 90 фунти : сет вклучува 1 пар (2 секој) од цврсти плочи за браник од 45lb. Дизајнирано со челични центри за вметнување за зајакнување на дупките и заштита на шипката. Одговара на 2 "олимписки шипки. Сместува 2" Олимписки шипки. Професионални плочи за употреба дома или во теретана. Модел : OSR2-090. 30-дневна ограничена гаранција на производителот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи