.

.

Стенли TLS-110S 46 -90 Фиксна рамна панел за монтирање и АТС-ТВ Топ полица

Стенли TLS-110S 46 -90 Фиксна рамна панел за монтирање и АТС-ТВ Топ полица

DEN 1359.84

Износот
Залиха

Кога станува збор за монтирања што можат да се справат со големи телевизори, не гледајте подалеку од фиксната рамна панел на Стенли. Може да се справи со екраните од 46 инчи до 90 инчи и дека тежат до 130 фунти. Тенок и елегантен дизајн обезбедува чист и низок профил изглед. И системот на магнет табулаторот им овозможува на корисниците брз пристап до механизмот за ослободување без да имаат кабли, жици или жици што висат од задниот дел на ТВ! За да ја завршите инсталацијата, додадете ја малата универзална ТВ -топ полица што е вклучено во овој комплет. Се монтира на врвот на која било телевизор со рамен панел и обезбедува совршено место за чување на звучна лента, систем за игри, поставена кутија или предмети за украси за дома. Stanley TLS-110 S 46 "-90" Фиксна рамна панел Монтажа и АТС-106 ТВ Топ полица : одговара на повеќето 46 "-90" телевизори. Држи до 130 bs. Тенок и елегантен дизајн.9 "Профил за монтирање. Универзален и до VESA 800 X 600 компатибилен. Лесен за следење на методот на мерка, Марк и Монт. Работи со 16" системи за обетки во центарот. Ги вклучува сите потребни хардвер за инсталација во столпчиња од дрво или бетон. Системот Magnet Tab им овозможува на корисниците брз пристап до механизмот за ослободување. Вклучува декоративни капачиња и корици. Мала универзална а/v Топ полица. Монтира на врвот на која било телевизор со рамен панел. Не се потребни алатки или хардвер. Совршен за звучни ленти, системи за игри, звучници, кабелски и поставени кутии, слики и предмети за украси за домови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи