.

.

Курт Адлер сребро со украси за детали за злато, кутија со 6 парчиња

Курт Адлер сребро со украси за детали за злато, кутија со 6 парчиња

DEN 1.00

Износот
Залиха

Овие мат украси од топката од сребрена стакло од Курт Адлер се класичен додаток на кој било декор или новогодишна елка. Секој мат украси од сребро стакло во овој сет е украсен со сложена дизајн на златен сјај и акценти на сребрена сјај. Курт Адлер 80мм сребро со украси за детали за злато, кутија со 6 парчиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи