.

.

Без граници на јуниори и јуниори плус го уништија врвот за пливање во бикини

Без граници на јуниори и јуниори плус го уништија врвот за пливање во бикини

DEN 255.68

Износот
Залиха

Подготвени да се тркалаат без граници на границата со граници на врвот на бикини. Прилагодливата предна вратоврска ви овозможува да го направите овој врв подолг или пократок за да можете да го изберете вашиот стил. Отстранливи чаши обезбедуваат форма и поддршка. Спарете го овој врв на пливање со омилените дното на пливањето за да создадете уникатен костим за капење што сте сите вас. Исклучиво на. Материјал : 84% рециклиран полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Тип на чаши : Отстранлив. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Пошироки фиксни ленти. Деколте : V-врат. Карактеристики : прилагодлива вратоврска од тунелот пред; целосно наредени. Руширан бикини врвот за јуниори од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи