.

.

Terенски и Skyенски женски плус џогири со големина

Terенски и Skyенски женски плус џогири со големина

DEN 1.00

Износот
Залиха

Одлично за работење или лежење, овие плус големина Terra & Sky Joggers се за удобност. Опуштеното вклопување со половината за влечење и опсегот на манжетни создава стил без напор што ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : 2 предни џебови и две џебови за лепенка имаат најважни работи. Карактеристики : Завршена манжетна. Плус џогери со големина за жени од Тера и Скај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи