.

.

Без граници на кошулата на јуниори

Без граници на кошулата на јуниори

DEN 288.00

Износот
Залиха

Посебно шик, дружете се во фустан од кошула без граници за изглед што ве одржува на точка за секоја пригода. Облечете го со вашите омилени блок потпетици или чувајте низок профил во некои кул борбени чизми. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опремена. Зашилена јака. Прикачен појас. Печатење на сите. Две предни џебови. Достапно во разновидни бои. 62% полиестер/30% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатен фустан од кошула за јуниори од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи