.

.

Bubba Blade 7 Flex

Bubba Blade 7 Flex

DEN 0.33

Износот
Залиха

Bubba Blade 7 "Tapered Flex Firet нож, риболов, затегнување на Bubba Bubba Bubba 7" Flex. 8 CR13 MOV Ти-нитрид обложено сечило со висок јаглерод не'рѓосувачки челик. Патентирана рачка за текстура на Bubba Blade®. Целосен Танг. Дупка за ленти. Синтетичка обвивка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи