.

.

Чист лист зелен чај вистински приготвуван ладен чај 18. шише од мл

Чист лист зелен чај вистински приготвуван ладен чај 18. шише од мл

DEN 127.36

Износот
Залиха

Без вештачки вкусови. Не вештачки засладувачи. Не е убава. Леден чај од липтон е направен од најдобрите лисја од чај во светот. Се одликува со чист, чист вкус кој вклучува чај флавоноиди и навестувања на овошје. 100% природно, со чист, чист вкус, чај од чај од липтон брилијантно со оброци, забави или време на пауза, дома или во движење. Не за да испута чист лист, ние сме посветени да ви донесеме чај со највисок квалитет и да го намалите Нашето влијание врз животната средина. Затоа го правиме ова шише со 50% рециклирана содржина. Заедно, можеме да работиме кон поодржлива индустрија за чај. Зелен чај. 18,5 течности унца 12 брои. Со антиоксиданс витамин Ц. Нема вештачки вкусови. Без вештачки засладувачи. Кошер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи