.

.

Ниска поддршка на Aviaенската ниска поддршка на Slap Spoop Spoop Sports Sports Sport

Ниска поддршка на Aviaенската ниска поддршка на Slap Spoop Spoop Sports Sports Sport

DEN 447.84

Износот
Залиха

Без пот. Удри во теретана или подгответе се за ден на активности со овој спортски градник од Авиа. Изработена во истегнување ткаенина што се движи со вас, овој спортски градник е исто така дизајниран да му помогне на да ја намали влагата за да остане ладна и суво. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5'10 ”, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. мала поддршка; Целосно покритие. Стајлинг на пуловер. Лажички врат и грб. Отстранливи, влошки за дишење. Удобна лента за половината. Беспрекорна технологија. Помага да ја намали влагата со ткаенина за ладење. 96% најлон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Sportsенски градник на вратот од вратот од Авиа. Земја на потекло : Кина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи