.

.

Чевли за плетен фустан од да Нил

Чевли за плетен фустан од да Нил

DEN 0.33

Износот
Залиха

Воведување на Нил, инспириран од нашиот иконски чевли за плетен фустан Ерик, стил што едноставно не можеме да изгледаме како да го чуваме на полиците. Метални очни капаци и јазиче на врвот на потпетицата овој дизајн на чипка од Daxx за ненадминлив стил. Бејзи ткаенина горе, флексибилна надворешна плоча и удобна пена од 4 мм ™ стапало ја комплетираат оваа силуета за леснотија на чекор и максимална поддршка. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : Филон. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи