.

.

Wrangler Boys Долга ракав џеб маица и маица од Раглан, 2-пакет, големини 4- & Хаски

Wrangler Boys Долга ракав џеб маица и маица од Раглан, 2-пакет, големини 4- & Хаски

DEN 263.68

Износот
Залиха

Убаво откритие! Овој дво-пакет на маички е убав додаток на гардеробата на вашето момче. Одликувајќи се со долги ракави, класичен екипаж и дизајн на џеб на градите, овие маици се задолжителни за неговиот секојдневен изглед. Изработена во удобна ткаенина од памук, овие момчиња се спојуваат совршено со неговите шорцеви или тексас за стил на секојдневно кул. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 маица за џеб на градите и 1 маица од Раглан. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Детали за лого. Мајки со долги ракави на момчињата на момчињата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи