.

.

& Mini Folio за DS Lite

& Mini Folio за DS Lite

DEN 799.84

Износот
Залиха

Случајот со најлонски Crimson на овој Mini Folio безбедно го складира вашиот систем Nintendo DS Lite, вашите картички за игри Nintendo DS Lite и јамка го држи вашиот игла. Надворешна јамка на ткаенина ви овозможува да ја карате вашата Nintendo ds lite на која било торба. BD & A Mini Folio за DS Lite дизајниран да се користи со конзола за игри. Тоа е одличен начин за чување или транспорт на вашите значајни работи. Трајно најлонско тело. Доаѓа во црвена боја за подобро да одговараат на вашата тема и стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи