.

.

Пумпа за потпетица на потпетици на женски петици

Пумпа за потпетица на потпетици на женски петици

DEN 1.33

Износот
Залиха

Пробајте ја потпетицата Geegee Kitte од Brinley Co. Оваа трендовски пета за маче се одликува со буден материјал за велур со велур со пресечен дизајн на петицата. Опредената форма на пети и аголниот дизајн на пети може да се спари со здолниште за совршен изглед. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи