.

.

Мачиња против кисели краставички - Игра за фрлање торба со гравки од корпи - сите ексклузивни ликови

Мачиња против кисели краставички - Игра за фрлање торба со гравки од корпи - сите ексклузивни ликови

DEN 1584.00

Износот
Залиха

Играта Cats vs Picks Cornhole со 6 ексклузивни мачки и кисели краставички! Одлично за игра во затворено или на отворено! Дали сте тимски мачки или тимски марини? Мачки против кисели краставички Ексклузивни колекционерски 4 "Плиши кловн, Корни Мачка, Соргум, Букки, Куке и Клијд. - глупо и розово, тоа е оваа мачка, и соргум - омилен трактор, мачка -епилар. Во кои има кисели краставички : Бука - таа ја доби својата Божиќна желба, кука - тешко да мириса без нос, но тој се обидува и Клијд - го заборави десно вртење. Вклучува специјална ознака за закачување со кадифен име и био, и QR код за бесплатна игра за мачки наспроти киселички. Класа, и мачки за училиште!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи