.

.

Женски капчиња bellвонче на ракав селанец врвот

Женски капчиња bellвонче на ракав селанец врвот

DEN 0.33

Износот
Залиха

Овој деликатен женски капчиња bellвонче на ракав селанец има стил! Долгите ракави на капчињата со капчиња и hi-нискиот изглед се симпатичен разноврсен тренд. Носете со фармерки или симпатични хеланки и облечете се со слатки чизми. Women'sенски капчиња bellвонче на ракав селанец : 100% полиестер. Селанец врвот. Долги ракави на bellвончето w/ детали за капчиња. Тркалезно деколте. Здраво-ниско полите. Чиста. Лабаво вклопување. Машинско миење ладно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи