.

.

Без граници на кадиуниор за празник на јуниори на јуниори

Без граници на кадиуниор за празник на јуниори на јуниори

DEN 192.00

Износот
Залиха

Печатење инспириран од празник создава симпатичен и пријатна изглед на Божиќната худи без граници. Плишани и толку многу меки, овој пуловер го прави подготвувањето за празниците предвреме - само лизгајте го со појавите на хеланки (продадени одделно) и веднаш сте празнични. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : заоблен полите; печатење на сите; кадифен чувство. Плишани празнични пуловер качулка за јуниори од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи