.

.

Комформ на Челси Парк Девон Кинг

Комформ на Челси Парк Девон Кинг

DEN 1375.84

Износот
Залиха

Мулти слоевит триаголна решетка на решетката во виолетова, сива, таупе и бели нијанси доминира во лицето на овој ансамбл што вклучува перници и шами. Лицето и обратното е 100% полиестер со 100% полиестерско полнење. Оваа ставка е машинска миење, но ве молиме, не заборавајте да користите соодветна машинерија со големина за да избегнете какво било вишок абење на предметите. Вклучува : Еден крал удобник 108х98 инчи, два кралски шум 20х36 инчи и две украсни перници 12х16 инчи и 16х16 инчи, соодветно. Мулти -слоевит триаголен модел на решетка доминира во лицето на овој ансамбл. Нијанси на виолетова, сива, таупе и бела боја се користат во оваа комбинација на отпечатоци на текстурирани и цврсти триаголници. Обратното на утешителот е бела триаголна решетка на сива основа. Шамците за перници користат иста ткаенина за лице како удобностите и користат едноставно куќиште за преклопување. Малата правоаголна перница е цврста бела боја со плетенка лента што работи хоризонтално на лицето. Поголемата квадратна перница е разделена од цврста сива и виолетова ткаенина. Вклучува еден утешител на кралот (108х98 инчи), два кралски шами (20х36 инчи), а две декоративни перници (12х16 инчи; 16х16 инчи) лице и обратно е 100% полиестер со полиестер со 100% полиестер со 100% пополнување на полиестер. Оваа ставка се произведува и увезува од Кина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи