.

.

Концепт на Мидтаун Концепт Орегон со 3-фиоки

Концепт на Мидтаун Концепт Орегон со 3-фиоки

DEN 2.00

Износот
Залиха

Трансформирајте го и зајакнете го вашиот дом во модерна област за мебел со карактеристично влијание од средниот век. Сите најдобри детали за вашето живеење и спална соба. Концепт на Mid Town Concept Oregon 3-lawer фустани : Димензии : 21 in. L x 35 in. W x 39 in. H. Coat/Baid Dristring (бојата е намерно нанесувана или исфрлена за потресен изглед). Многу простор за складирање со 3 пространи фиоки. Класичен дизајн од средниот век идеален за сите простории. Совршен додаток за спални соби. Инструкциите се вклучени за лесно склопување. Лесно е да се наслика во многу различни бои.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи