.

.

Лос Анџелес Лејкерс - Постер за wallидови на шампиони, 22.375 34

Лос Анџелес Лејкерс - Постер за wallидови на шампиони, 22.375 34

DEN 768.00

Износот
Залиха

Овој тренд меѓународен НБА Лос Анџелес Лејкерс - Шампиони 20 wallидни постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал НБА Лос Анџелес Лејкерс-Шампиони 20 wallидни постер : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени на хартија за постер овластена за FSC. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи