.

.

Beautyrest Aiffel Quilted Technology Technology Technology Bkink

Beautyrest Aiffel Quilted Technology Technology Technology Bkink

DEN 287.84

Износот
Залиха

Донесете елегантно спокојство во вашиот дом со Beauty Rest Aiffel Quilted Technology Technology Technology. Ова стилско ќебе комбинира разноврсни измислици и уникатна технологија за затоплување за да се создаде крајна околина за спиење. Технологијата за затоплување е изведена од јаглен за кафе, кој е вграден во влакната за полнење на ова луксузно ќебе. Технологијата на кафе -јаглен создава својствена топлина за да обезбеди дополнителна здружение. Clainебето има кадифен цврсто лице и шерпа обратно. Ватирањето додава елегантен стил. Мерки за близнаци со ќебе 66х90, мерки за целосна/кралица ќебе мерки 90х90 и кралски ќебе мери 90х108. Користете на кревет, или како додаток на каучот или столот за додадена топлина каде било во вашиот дом. 100% полиестер. Машина за перење. Плишано цврсто лице и Шерпа обратно. 100% полиестер. Машина за перење. Неисполнето фрлање/ќебе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи