.

.

Sulpell Home Décor Framed Canvas Art Print, 2 11

Sulpell Home Décor Framed Canvas Art Print, 2 11

DEN 719.84

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : Мерки за ставка 10 x 1,5 x 24 инчи. Квалитет : Конструирани со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галеријата. Високо квалитетно печатење на платно беспрекорно истегнат и затегнат до трајни рамки отпорни на смалување . Подготвени за виси : ПРОПЛАБИРАНА ДА СЕ ОБЕЗБЕДУВА СО СИТЕ ДЕЛОВИ, СВЕТСКИ ИЛИ ДРУГИ ОСНОВНО Wallид што виси хардвер . Апликација : Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Дизајн од Метју Даниелс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи