.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 397.28

Износот
Залиха

Подобри домови и градини Екстра-апсорбинтен сет на пешкири со 6 парчиња, богата црна : Вклучува 2 крпи за бања, 2 рачни крпи и 2 мијалници. 100 проценти памук. 50 проценти повеќе абсорбента од редовните крпи. Боите отпорни на избледени остануваат вистинити. Машина за перење. Брзото сушење трае помалку време во фен. Пешкир за бања : 30 "x 52" (76,2 см x 132.08 см). Пука за рака : 16 "x 26" (40,64 см x 66,04 см). Washcloth : 13 "x 13" (33 cm x 33 cm).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи