.

.

Bridgestone Potenza RE980AS 265 40R W гума

Bridgestone Potenza RE980AS 265 40R W гума

DEN 2.67

Износот
Залиха

Potenza RE980 како што е гума за сите сезони, ултра-високи перформанси дизајнирани за спортски автомобили што им нуди на возачите импресивни за време на целата година, плус гаранција за живот со ограничена трага од 50.000 милји. Шајска шеза. Црн страничен allид. Ограничен производител од 50.000 милји за гаранција за трага.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи