.

.

Лесна улица Барбара Спорт Мулс

Лесна улица Барбара Спорт Мулс

DEN 1.33

Износот
Залиха

Спортски и лесен за носење, Барбара од лесни улични одлики се разиграни испади, бангирање на банџи и мрежа за дишење. Лизгајте ги и оставете ги прстите да се шират во удобно, отстранливо подножје. Лесната надворешна плоча нема да ве забави во зафатените денови. Подготвена влошка. Комфорт Спорт Муле. Дизајнирано со целодневна удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи