.

.

Brinley Co. жени наредени дрвени потпетици од бадем пети први станови

Brinley Co. жени наредени дрвени потпетици од бадем пети први станови

DEN 2.33

Износот
Залиха

Покажете го стилот на шик во чевли за блок -потпетици од Brinley Co. Co. Нежните микросуеди нагоре, истакнуваат, највисоко, потенцираат заштитени низ вампите и кренатите потпетици. Подложните табани обезбедуваат удобно вклопување што е совршено за целодневно носење. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на шест. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Бринли Ко. Women'sенски рангирани дрвени пети од бадеми, прсти станови : Стил : Обични чевли. Материјал : Microsuede. Облик на пети : Бадем пети. Висина/тип на пета : 1,1 "Блок. Висина на платформата : 0.28". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : човечко изработено. Подножје : малку постепено. Горна/надворешна материјал : микросуеде/изработена од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи