.

.

Класичен блок -монограмски монограм фрлање, модар патлиџан, модар патлиџан

Класичен блок -монограмски монограм фрлање, модар патлиџан, модар патлиџан

DEN 335.84

Износот
Залиха

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thummprintz Класичен блок монограм фрлање на руно, модар патлиџан : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во модар патлиџан и природно за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Достапни големини : 30 "x40", 50 "x60", 60 "x80". Машинско миење и суво.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи