.

.

Ханес на патот-сатен со 2-пакет

Ханес на патот-сатен со 2-пакет

DEN 175.68

Износот
Залиха

Sените сизотејски треперливи сатенски гаќички никогаш нема да ве оддадат. Беспрекорни и истегнати, тие не обрнуваат внимание на себе. Овој 2-пакет има сјајни гаќички со високи, во основна црна и суштинска гола. Машинско миење. Трбајте суво. 2 ја поттикнува облеката. Пакетот доаѓа со 1 црна и 1 гола. Стил со висок сек. Беспрекорен за мазен поглед под облека. Затегната ткаенина се движи со вас. Ткаенина : најлон, спандекс. Увезени. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи