.

.

Без граници на секојдневна маица на кратки ракави на Јуниори

Без граници на секојдневна маица на кратки ракави на Јуниори

DEN 256.00

Износот
Залиха

Проширете ја вашата секојдневна гардероба без да ја скршите банката со овој лажичка со кратки ракави од кратки ракави од без граници. Направени од мека плетена ткаенина од маичка, овие тимови ќе ве одржуваат пријатно без разлика дали сте надвор и околу или легнувате наоколу. Тие исто така имаат вграден пресек што може да создаде ласкава силуета. Деколте за лажичка. Кратки ракави. Повлечен стил. Опремени. Цврсти бои. Плеска ткаенина Jerseyерси. 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, отстранете веднаш, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно, не пеглајте на печатење/мотив. Направено во Гватемала.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи