.

.

Едноставно Дејзи 5 'Тркалезен грчки клуч во форма на Chenille килим, правлив чад

Едноставно Дејзи 5 'Тркалезен грчки клуч во форма на Chenille килим, правлив чад

DEN 0.33

Износот
Залиха

Пополнете го вашиот изглед со едноставно Daisy 5 'тркалезен прашина од грчки клуч за чад од нашата колекција на Сублин. Секој ќе ужива во забавната и светла вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи