.

.

Димензионални налепници на бутик за венчавки од olоли, димензионални налепници

Димензионални налепници на бутик за венчавки од olоли, димензионални налепници

DEN 143.84

Износот
Залиха

Направете проекти поп со текстура и димензија. Познат по својот уникатен стил и широк спектар на дизајни во најразлични материјали, големини, бои и форми, бутикот на olоли е линија на налепници за белешки, картички и секакви занаетчиски проекти. Димензионалните налепници за венчавки од скапоцен камен се 4 x 4 инчи. Бутик димензионални налепници на olоли-ние.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи