.

.

Краток ракав Стив Мадден Девојки, фустан од бебиња, големини 4-12

Краток ракав Стив Мадден Девојки, фустан од бебиња, големини 4-12

DEN 431.20

Износот
Залиха

Откако вашето дете ќе ја облече оваа облека Стив Мадден, таа никогаш нема да сака да носи нешто друго! Бренд што го познавате и квалитетот на кој имате доверба - земете го вашиот фустан со кратки ракави на Стив Маден Девојки, со големина 4-12 денес! Удобно. Изградени за да трае, квалитетни материјали. Совршено за училиште, настан или секој ден носење. Класичен. Стилски. До денес мода.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи