.

.

12 W 39 H средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата на катедралата Mullion, Отворен затворач за помлад, W завртки за инсталација на Shutter-Lok & Supters,-Светло бело

12 W 39 H средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата на катедралата Mullion, Отворен затворач

DEN 1.33

Износот
Залиха

Класичен изглед одговара за колонијални, ранч, современи и други стилови на домови. Овие ролетни чисти линии и врвот на катедралата-профил даваат подобрена димензија и слој на рафинирање за еден дом. Ограничена гаранција за живот на надворешни винилни ролетни. Винил -ролетни нема да попуштат или избледат. Најисплатливиот начин да додадете вредност во вашиот дом. Ролетни за сопствена големина за да одговараат на вашите потреби за блендата. Најголем производител на винил бленда во нацијата. Прифатлива цена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи