.

.

Свежина гарантирани крофни за новогодишни елки, Оз, брои

Свежина гарантирани крофни за новогодишни елки, Оз, брои

DEN 3.00

Износот
Залиха

Прославете ја сезоната со свежина загарантирани крофни за новогодишни елки. Овие вкусни крофни се обликувани како новогодишни елки и на врвот со зелена шлаг и црвена, бела и зелена непарела. Спакувани во празнична кутија за повторно покривање, овие крофни би биле одлично задоволство да се однесат во канцеларијата, на празнична забава или да се задржат околу куќата. Лесно е да се грабнат во движење и да уживаат со свежа шолја кафе или чаша ладно млеко. Однесувајте се кон себе, пријателите и семејството на свежина гарантирани крофни за новогодишни елки. Загарантирано е да ви овозможи на вас и на вашето семејство висококвалитетна свежа храна што ви заштедува време и пари, од кои многу се готват свежи или подготвени во продавниците. Погодни решенија со додадена вредност во секоја ставка загарантирана со свежина. Загарантирани крофни за новогодишни елки, 15 мл, 6 брои : крофни во форма на новогодишна елка со зелена шлаг и шарени непарели. Земете во движење и уживајте со шолја кафе. Празничниот контејнер што може да се повлече одржува свежина. Одличен додаток на масата за појадок. Однесете во канцеларијата како посебен третман. Прославете ја сезоната.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи