.

.

Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

DEN 316.64

Износот
Залиха

Прекрасна цветна печатена и лесна силуета додава моментална женственост на вашиот изглед. Овој селски врв од пионерската жена е тренд со забавно цветно печатење и лесен чувство - совршен почеток на секоја облека. Спарете го со омилените фармерки за каузален ден или омилените панталони за вечерни планови. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опуштено; хитови на колкот. Деколте : Сплит деколте со треперење. Затворање : стил на пулвер; врски со облик на златен тон на центарот на предните. Ракави : Долги ракави на блузони со еластизирани манжетни. џебови : Ништо. Карактеристики : странични парчиња. Topенски цветен селанец од пионерската жена. Новата линија за облека на пионерот ја зема саканата флорали на Рим Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате уверени во секој амбиент во кој било амбиент .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи